Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 I Rendsishem: >> Free Sms Sender << dhe Kosov ba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: I Rendsishem: >> Free Sms Sender << dhe Kosov ba   Wed Feb 21, 2007 11:09 am

>> Free Sms Sender << dhe Kosov ban

!!!Me ket program mundi dhe me qo Sms ne Vala 900 !!!

Downlaoad ket program Ketu
Masi ekeni download dhe installo , banja qishtu se ne foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
I Rendsishem: >> Free Sms Sender << dhe Kosov ba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Programe / Applications :: Programe / Applications-
Kėrce tek: