Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Program per wordin Gjuha shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Program per wordin Gjuha shqipe   Wed Feb 21, 2007 11:04 am

A keni probleme me gjuhen shqipe,Mos u merzisni kur shkruani nje doc ne word ne anglisht dhe ai automatikisht te tregon qe e shkruajtur gabim
Ky progrmai eshte i njejte ne gjuhen shqipe Kur shkruan nje fjle gabim ne shqip ai e kthen vete ne te regullt
Ja kalofshi bukur dhe me lule

http://rapidshare.de/files/20249041/gjuha_shqipe.zip.html
_________________
Per qdo Problem Contakt MSN: Arrow makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Program per wordin Gjuha shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Programe / Applications :: Programe / Applications-
Kėrce tek: