Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A e Pėrkrahni Pamvarsinė e Kosovės ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: A e Pėrkrahni Pamvarsinė e Kosovės ?   Wed Feb 21, 2007 10:44 am

A e Pėrkrahni Pamvarsinė e Kosovės ?

PO (Pamvarsi e PLOTĖ)

Pamvarsi e Kushtėzuar

Jo Nuk e Pėrkrahi

Votoni ju per vilen doni
psh
Po pavarsi e Plot


Per qdo Problem Contakt MSN Arrow makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
A e Pėrkrahni Pamvarsinė e Kosovės ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Votime dhe Sondazhe :: Votime dhe Sondazhe-
Kėrce tek: