Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 I pershendes Antaret e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: I pershendes Antaret e Forumit   Wed Feb 21, 2007 8:04 am

i pershendes antart e forumit dhe kalofshi sa ma mir me www.mali.frbb.net Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
I pershendes Antaret e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Pėrshendetje - Urime :: Pėrshendetje - Urime-
Kėrce tek: