Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si ta bėjm nje "rar me password

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Si ta bėjm nje "rar me password   Wed Feb 21, 2007 10:27 am

Se pari duhet ta hapemi WinRar, dhe te shtypemi "Wizard"

Pasi qe te hapet edhe nje dritare:
1: E aktivizojm "Create a new archive"
2: E ndrydhim per me vazhdu

Pastaj:
1: E zgjedhim nje file (datei) qe dojm me ba .rar
2: Ndrydhim "OK" per me vazhdu

Ketu tash:
1: Ketu e shkrujm emrin, qysh ka me pas file (datei)
2: Ndrydhim per me vazhdu

Ketu tash duhet ta ndrydhim "Set password" per me pas mundsi me i dhan pass fileit (datei)

1: Passi qfare dot te jet
2: Ndrydhim "OK" per me vazhdu

Tash krejt i kena kry, dhe vetem duhet me perfundu

vetem thash te boj nje ndihm, per ata qe nuk e din hala, edhe qe seshte sen e shtir, besoj qe ka hala qe sdin


Se pari duhet ta hapemi WinRar, dhe te shtypemi "Wizard"

Pasi qe te hapet edhe nje dritare:
1: E aktivizojm "Create a new archive"
2: E ndrydhim per me vazhdu

Pastaj:
1: E zgjedhim nje file (datei) qe dojm me ba .rar
2: Ndrydhim "OK" per me vazhdu

Ketu tash:
1: Ketu e shkrujm emrin, qysh ka me pas file (datei)
2: Ndrydhim per me vazhdu

Ketu tash duhet ta ndrydhim "Set password" per me pas mundsi me i dhan pass fileit (datei)

1: Passi qfare dot te jet
2: Ndrydhim "OK" per me vazhdu

Tash krejt i kena kry, dhe vetem duhet me perfundu

vetem thash te boj nje ndihm, per ata qe nuk e din hala, edhe qe seshte sen e shtir, besoj qe ka hala qe sdin


Per qdo Problem Contakt MSN Arrow makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Si ta bėjm nje "rar me password
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Internet & Informatik :: Internet & Informatik-
Kėrce tek: