Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si ta bejm folderin te pa dukshėm...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Si ta bejm folderin te pa dukshėm...   Wed Feb 21, 2007 10:22 am

Po e bej ket tuto per ata qe nuk din ende se si ti fshehin Filet apo Folderin
Pra krijojm nje Folder apo keni ndonje File qe doni ta bani te pa dukshem,dhe mbi folder klikojm me tast te djatht te miut dhe Properties<>Hiden<>Advanced dhe plotesojm katrorin Compress contents to save disk space dhe Ok. Folderi esht i fshehur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Si ta bejm folderin te pa dukshėm...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Internet & Informatik :: Internet & Informatik-
Kėrce tek: