Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit   Wed Feb 21, 2007 10:18 am

Nese deshironi te krijoni nje ikone per te suspenduar kompjuterin tuaj ateher veproni keshtu:
Kliko me te djathten e mausit mbi Desktop
New / Shortcut
shkruje rundll32.exe PowrProf.dll, SetSuspendState
Jepja nje emer qfaredo Tani kur te klikoni mbi ate ikone kompjuteri i juaj do te fiket dhe suspendohet.


Per qdo Problem Contakt MSN Arrow makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Internet & Informatik :: Internet & Informatik-
Kėrce tek: