Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat pėr prezentim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Rregullat pėr prezentim   Wed Feb 21, 2007 7:58 am

Kjo rubrik ėshtė i hapur pėr publikun dhe vizitohet nga te gjitha moshat, kėshtu qė nuk duam tė lindin probleme nga mė tė ndryshmet. Prandaj po perpiqemi tė qartesojme disa gjėra.


Pak a shume te gjithe antaret e keti forumi do ti kishin kėto pyetje pėr ju:

1. Si quheni?
2. Sa vjeqar jeni?
3. Ku banoni?
4. Ku keni lindur?
5. Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar etj..?
6. Qfare shkolle keni mbaruar?
7. Qfare shkolle po ndiqni?
8. Qfare profesioni keni?
9. Qfare hobi keni?
etj etj etj etj etj


Prezantimi juaj duhet tė jetė i sinqerte, i thjeshtė dhe tu pershkruaje ju sa mė mirė. Nė kėtė menyre ata qė do te lexojnė prezantimin tuaj do tė krijojne njė pershtypje tė sakte pėr personin tuaj jo mė vetem si identitet virtual, por si njeri normal.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Rregullat pėr prezentim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Prezentimet :: Prezentimet-
Kėrce tek: