Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Web per me telefonu falas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Web per me telefonu falas   Wed Feb 21, 2007 10:16 am

web per me telefonu falas

www.gizmoproject.com edhe ky eshte per te telefonuar dhe eshte shum i mire 5 min me ni account tani e hap tjetrin e kshtu me radhe hajt me te mira


WwW.Voipbuster.com
WWw.voipchepa.com
Www.voipstnt.com
_________________


Per qdo Problem Contakt MSN : Arrow makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Web per me telefonu falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Internet & Informatik :: Internet & Informatik-
Kėrce tek: