Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 LingvoSoft Talking Dictionary 2007 English-Albanian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: LingvoSoft Talking Dictionary 2007 English-Albanian   Sun Feb 25, 2007 5:09 am

Fjalori mė i ri Anglisht-Shqip dhe anasjelltas nga Lingvosoft, me i miri qe ekziston.
LingvoSoft Talking Dictionary 2007 English <-> Albanian for Windows a complete language learning and management solution for your PC. Once installed on your desktop or laptop PC this remarkable dictionary not only translates between English and Albanian but also speaks the translations out loud using the latest TTS (text-to-speech) technology.

info:
Kuotė:

http://www.lingvosoft.com/LingvoSoft-Talking-Dictionary-English-Albanian-for-Windows/
Shkarko/Download:
Kodi:

rapidshare.com lingvosoft_dictionary_talking_2007.rar
Seriali:
Kodi:

BD9LQ-P8YF4-4YJV9-4LT5U-K84Y3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
LingvoSoft Talking Dictionary 2007 English-Albanian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Programe / Applications :: Programe / Applications-
Kėrce tek: