Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Tinasoft EasyCafe 2.2.14 Full

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Tinasoft EasyCafe 2.2.14 Full   Sun Feb 25, 2007 5:02 am

Me EasyCafe client 2.0 ju keni mundesi qe ti menaxhoni PC'jat tuaja ne internet caffe. Ata qe perdorin kete program per Kontrollimin dhe menaxhimin e kompjuterave neper internet caffe, jane te kenaqur me perdorimin.

rapidshare.com Tinasoft_EasyCafe_2.2.14.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Tinasoft EasyCafe 2.2.14 Full
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Programe / Applications :: Programe / Applications-
Kėrce tek: