Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si te mesojm Macromedia Flash MX

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Si te mesojm Macromedia Flash MX   Thu Feb 22, 2007 2:47 pm

kemi pyte najher najkon????. Shumica e web-masterave qe merren me web-graphics, animacione dhe tjera e perdorin preogramin e familjes se Macromediave, FLASH MX.

Nje kohe kesh entuziazmu kur ma pat tregu nje sajt dikush, edhe pata msu shum prej tuj ne lidhje me kete lemi. E pash te arsyshme qe nje forumit te tille shume te mire me ju prezantu:

http://www.flashkit.com

e inshAll-llah do te mund te ju ndihmojne Tutorialat e gatshem qe ju mundeni ti shkarkoni (dowload) Free.
_________________
Per qdo Problem Contakt MSN: Arrow makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Si te mesojm Macromedia Flash MX
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Design & Web Design Programs :: Design & Web Design Programs-
Kėrce tek: