Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 free internet ne celularin tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: free internet ne celularin tuaj   Wed Feb 21, 2007 10:09 am

free internet ne celularin tuaj


ja dola me ne fund mbas kaq e kaq eksperimentesh..
internet ne celularin tim free nga kompjuteri
u lidha ne internet dhe veprimet qe bera ishin
navigova pak me programin opera ku u futa ne faqe te ndryshme
i bera update antivirusit
u lidha ne msn
i bera update programit world mate
per me shume shikoni udhezimet ketu:
http://danipr.inc.md/xs_047/viewtopic.php?p=363#363

u lodha por me ne fund ja dola...
_________________
Per qdo Problem Contakt MSN: Arrow makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
free internet ne celularin tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Internet & Informatik :: Internet & Informatik-
Kėrce tek: