Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Windows XP simulator

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Windows XP simulator   Wed Feb 21, 2007 3:55 pm

Ky eshte nje program i vogel por shum i nevojshem per mesimin e formatizimit te pc suaj
pra merreni dhe shkarkone
shum i leht eshte
rapidshare.com/files/16392036..._simulator.rar

mesojeni edhe ju se si te formatoni ne pc tuaj
_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Windows XP simulator
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Windows :: Windows-
Kėrce tek: