Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 NJe menyr me mar paswordat ne hotmail

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: NJe menyr me mar paswordat ne hotmail   Wed Feb 21, 2007 3:49 pm

NJe menyr me mar paswordat ne hotmail po edhe tjer pasword Vetem ne At Pc Qe E Instalname; freeserials.com sn; HATO-QBDN-BEPR-PPPG
Mund te maresh paswordin vetem ne at kompjuter qe e instalon ket program pasi ta instalosh e sheh ne anen e djatht te kompjuterit nje ikon me disa ngjyra viktima nese e hap emailin ne at kompjuter aty ruhet emaili dhe paswordi i tij edhe krejt qka ai shkrun Nese don ta fshehesh at ikon mos me pa viktima CliCko CTRL ALT edhe L e prek dhe ajo fshehet, me te njejtat pulla shfaqet mundesh edhe pasword mi ngjit mbi ikon klikon me anen e djath e she ku shkrun password dhe shenon nje pasword
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
NJe menyr me mar paswordat ne hotmail
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk-
Kėrce tek: