Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nick Humore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Nick Humore   Wed Feb 21, 2007 3:47 pm

i kam gati 40 vjet e nuk kam femėr, spom len gruja

i thot gruja burit kalxoma ni humor, i thot buri grujes une veq ty tė du

oj ti qik me sytė e zi a e man men kur ta kom shti

ti me je si njė pik lloēi ty s'tė lan as demostosi ty s'tė lan as varikini ti pėr mu je si njė pik benzini

Qite pak parfum se tė donė femra ma shumė

ti nuku flokt ta nuku bishtin mos fol pa e quar gishtin

Ti ma ki vjedh zemrėn... unė Kredit kartėn tende!

E Kuqe ėshtė dashuria, e Zezė ėshtė urrejtja dhe i kaltėr ėshtė syri yt nėse fol edhe njėherė pėr mu

A e njeh kėtė? njė femėr e bukur te shikon dhe ti mendon qe ki shans por kur afrohesh tė tregon qe ki majonezė n fytyrė

Unė kam pas njė femėr emri i sa ka pas Gresa, ajo ma theu zemrėn @ e unė ja theva hunėt

Zoti e krijoj token... Zoti i krijoj malet... Zoti tė krijoj edhe ty... por tė gjithė e bėjnė ndonjė herė njė gabim!!

Si mundesh me dit qė birra ka hormone tė femrave! nėse e pinė ata ti do te fol budallaqe dhe s'do te din me i grah kerrit

I dashuruar d.m.th me u pshurr ne pantallona? krejt e shohin por vetėm ti e ndjen nxehtėsia

Zoti te hėnėn krijoi bukurinė, te martėn inteligjencėn, te mėrkurėn simpatinė, te enjten stilin, te premten paret... o ti ku dreqin ishe atė jave??

Fluturo Dallėndyshe Shko ne rrotė te sames ku e le besėn o i q*** nans??*

Askėnd se dua, Asnjėrit s'ia rrasi po cilit kam qejf zemrėn ja plasi !! hihihi

jam car, jam djali i nėnės ato qe ma prishin qefin i qoj ne rrotė te sames

Ma ka lan baba amanet me u martua ne internet

Kėrkon se dua, asnjėrit s'ia rrasi, por kujt dua zemrėn ja plasi

Kur e pėrjetova puthjen e pare mustaqet sa ja patėn nis me mė dal

Vala boll t 'kam mbajt ne zemėr, qu shėtitu pak

ooooh bre zemėr sa te dua, aq shume te dua qe besa edhe dje te kam tradhtuar.

Kur je kanė i vogėl, je kanė i trentė veē tash mos vet hiq...

Qa po kėqyrė shtremb, apo doket vetja i/e drejt a??

Ec more shpejt se te ikėn delet oooo njeri

Ta shti gishtin ne sy e te shurdhoj

Kur pot shoh aq qe lezet po mė vjen, qė po tė bllokoj...

Nėse e ke nijet me lan femrėn, leje te unė...

o Ma hangshe majėn e zemrės se mė llake qull me bane

A je llabud apo budall ??

Sa herė po hi ne MSN po mu qohet... me ta rras bllok

Kur mėnoj nė ty ėshtė si me shkuar ne WC ehhehehe

A e man men kur jam kanė i vogėl? Qe tė nxifsha nė njė qysh...

ēka ėshtė ndryshimi nė mes tė kali dhe gomarit? Kali kullot nė livadh ndėrsa gomar je ti

Unė jam duke e shkruar njė libėr te telefonave a po ma jep numrin tėnd

Gjithė ata MSN Pseudonime; unė e lej thjesht

Mos fol pėr veten! Atė e bėjmė ne kur ti nuk je kėtu

Unė quhem (emri juaj) po ti?


Ku bo rini ma shum - Valla qit far Forumin Lebesh-Mp3.Com kish qka mos
_________________
>> U knaqa ne: mali.frbb.net>> Knaquni edhe Ju <<
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Nick Humore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk-
Kėrce tek: