Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kur jeni Regjistru ne HOTMAIL

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Kur jeni Regjistru ne HOTMAIL   Wed Feb 21, 2007 3:42 pm

Qe nje send qe ta dini kur jeni regjistru ne hotmail, dmth e dini sakte daten kur keni qel emailin.

Cito:
https://login.live.com/login.srf?wa=...033&id=3 8936
Dhe shkruane e-mailin dhe passwordin edhe del data kur e keni hap emailin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Kur jeni Regjistru ne HOTMAIL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk-
Kėrce tek: