Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pal Talk - Program per tu kyēur me dy nika njekohesisht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Pal Talk - Program per tu kyēur me dy nika njekohesisht   Wed Feb 21, 2007 3:38 pm

Me kete miniprogram mund te kyēeni me 2 nickname njekohesisht.
Fillimisht e hap programin, shkruan numrin 2 dhe klikon START, me pas klikon 2 her ne paltalk per ta hapur dhe normalisht nese do ta levizni dritaren eshte hapur 2 her.

Por perpara se te vazhdoni te kyēeni normal ne paltalk duhet te klikoni STOP ne miniprogramin sepse perndryshe ju bllokohet kompjuteri.

Nese nuk funksionon me heren e pare provojeni 2-3 her dhe ju siguroj do te funksionoj.

http://www.speedyshare.com/677147581.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Pal Talk - Program per tu kyēur me dy nika njekohesisht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk-
Kėrce tek: