Ismail Makolli

makollzz@hotmail.com
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 164
Registration date : 17/02/2007

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Wed Feb 21, 2007 7:46 am

Pėr tė qėnė njė anėtar i denjė i forumit duhet tė merni parasysh kėto kritere dhe rregulla, tė cilat janė baza e mbarėvajtjes sė diskutimeve me vlerė dhe interesante. Rrespektimi me rigorozitet i tyre favorizon njė imazh pozitiv tuajin kundrejt vizitorėve dhe anėtarėve tė tjerė.

1. Ndalohen kategorikisht ofendimet, kėrcėnimet ose banalizimet e ēdo lloji. Postimet qė do tė pėrmbajnė fraza me karakter tė tillė nuk do aprovohen nga stafi nė forum, i cili nuk ėshtė i detyruar tė japė asnjė sqarim mbi kėtė veprim.

2. Shkrimet tuaja do tė jenė gjithmonė tė shoqėruara nga njoftimi: Postuar nga "Anėtari", por pronėsia e shkrimit mbetet gjithmonė e drejtė e forumit.

3. Emri (Pseudonimi) juaj nė forum do tė jetė permanent ndaj kėshillojmė qė ta zgjidhni atė me kujdes. Pseudonimi duhet tė ketė karakter neutral ose qė nuk simbolizon njė rreklamim, ofendim ose kėrcėnim pėr stafin ose anėtarėt e tjerė tė forumit. Nė tė kundėrt anėtarėsimi juaj nė forum nuk do tė aprovohet nga stafi dhe do tė jetė i pavlefshėm.

4. Gjuha zyrtare ose dialekti i lejueshėm nė forum ėshtė ai zyrtar shqiptar. Pėrdorimi i gjuheve tjera nė forum do tė jetė i lejueshėm vetėm nė disa zona tė caktuara tė forumit.

5. Postime palidhje nuk duhet te besh, Duhet te Sillni mir Njeri me Tjetrin , Fjal palidhje nuk ban te folesh ...

6. Mos postoni 2 her te njejten tem se postimi i juaj do te ngjehet pa vler

7. Mos merni tema prej tjeter kujna e te postoni me emer te webit tjeter en forum tonin se do te merni vrejtje 3 vrejtje e merni ban user name kshtu qe keni kujdes kur postoni sene mos te ken naj firm tjetrit web

8. Dikush se te ofendon duhesh ta lajmrosh Staffin Ton .
Me respekt Stafi i: makollzz@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mali.frbb.net
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ismail Makolli :: Rregullat e Furumit :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: